O nás

Ve firmě Kamila Provazníka ve Fryštáku poskytujeme své služby zákazníkům v celém okolí Zlína už dvacet let. V současnosti tvoří hlavní těžiště našich služeb izolace plochých střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Protože máme v oblasti střech dlouholeté zkušenosti, dokážeme každému ze svých klientů nabídnout kvalitní služby šité na míru jeho potřebám a postarat se o každý detail tak, aby hotová střecha vydržela desítky let a ochránila své obyvatele proti všem povětrnostním vlivům.

Umíme stavět i rekonstruovat střechy, které se stylově dokonale hodí ke každému typu stavby a zároveň se vyznačují vysokou stabilitou a funkčností. Chceme, aby se Vám pod střechou dobře bydlelo a nikdy Vám tu nebylo příliš horko nebo chladno, aby střecha nepropouštěla teplo, ale zároveň nezadržovala zbytečné množství vlhkosti a aby skvěle fungovala pro všechny Vaše představitelné záměry.

Jaké konkrétní služby v nabídce firmy Kamila Provazníka najdete?

  • Věnujeme se v první řadě izolacím plochých střech. Pro izolace plochých střech používáme asfaltové pásy a PVC folie. Díky oběma typům izolací zabráníme tomu, aby pod Vaši střechu proniklo sebemenší množství vlhkosti. Věnujeme se ale i realizacím tepelné izolace pomocí minerální vaty, polystyrenu nebo PUR pěny. Dobře vybraný tepelně izolační materiál umožní komfort v místnostech pod střechou napříč všemi ročními obdobími.
  • Zajišťujeme kompletní tesařské práce. V jejich rámci pro Vás zhotovíme kompletní střešní krov pro jakýkoli typ, tvar a půdorys střechy nebo provedeme opravu Vašich starých krovů. Tesařské práce u nás zahrnují mimo jiné i realizaci drobných dřevěných staveb, jako jsou altány nebo pergoly.
  • Ve střechách se vyznáme opravdu podrobně, takže nemůžou chybět ani klempířské práce. Realizujeme oplechování střechy, okapy, žlaby, svody, lemování, žlaby nebo parapety.
  • Ať už si vyberete jakoukoli střešní krytinu, s pokrývačskými pracemi od naší firmy dostanete precizně položenou střešní krytinu, která Vám bude spolehlivě sloužit další desítky let. Pokládáme betonové i pálené tašky, šindele, plechové krytiny a další.

Je na Vás, jak by Vaše nová střecha měla v ideálním případě vypadat. Všechny Vaše představy ve firmě Kamila Provazníka pečlivě vyslechneme a spolu s celým týmem našich zaměstnanců uděláme maximum pro to, abychom je uvedli do reality. Zavolejte nám a dejte nám vědět, jak byste si spolupráci s naší společností představovali! Těšíme se na setkání s Vámi.