Kontakty

Jste ze Zlína nebo jeho širokého okolí a hledáte někoho, kdo by Vám realizoval kompletní střechu včetně tesařských, klempířských a pokladačských prací, nebo Vám dodal izolaci ploché střechy? Ve firmě Kamila Provazníka jsme tu kdykoli pro Vás. Všechny své představy nám kdykoli můžete sdělit na následujících kontaktních spojeních.

Kamil Provazník
IČ: 65358996
DIČ: CZ7004094152

Adresa:
Hornoveská 30
763 16 Fryšták

Telefon:
603 165 603

E-mail:
Kamil.Provaznik@seznam.cz

Web:
www.izolaceprovaznik.cz

Ve firmě Kamila Provazníka máme přes dvacet let zkušeností a dokonale se vyznáme ve všem, co se střechami souvisí. Vyzkoušejte nás i Vy! Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

Kde nás najdete na Zlínsku

Pokud potřebujete zaizolovat plochou střechu nebo hledáte jakékoli služby v oblasti tesařských, pokladačských či klempířských prací, ve firmě Kamila Provazníka Vám rádi pomůžeme. Opravovat střechy jezdíme za našimi klienty po celém Zlínském kraji a ať už bydlíte kdekoli, rádi přijedeme i k Vám. Pokud byste se s námi rádi osobně setkali přímo v sídle naší firmy, vypravit se musíte do Fryštáku, malého města přibližně 8 km od Zlína. Ve Fryštáku najdete naše sídlo v Hornoveské ulici, asi pět set metrů od centra města. Pokud do Fryštáku přijedete autobusem, dostanete se k nám pěšky ze zastávky na náměstí Míru asi za deset minut. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!