Naše kompletní služby

Ať už v oblasti střech hledáte jakékoli služby, ve firmě Kamila Provazníka Vám dovedeme pomoct. Zákazníkům po celém Zlínském kraji nabízíme izolace plochých střech, tesařské, klempířské i pokladačské práce. Pokud Vám na našich webových stránkách jakákoli informace chybí, neváhejte se nám kdykoli ozvat a zeptat se na všechno, co Vás zajímá. Rádi svou práci přizpůsobíme všem Vašim potřebám.

Izolace plochých střech

Izolace plochých střech je stěžejní součástí naší činnosti. Kvalitní izolace ploché střechy je zásadní pro zdravé fungování celé budovy a pokud ji ještě nemáte, pravděpodobně tím ohrožujete stabilitu celého objektu. V naší firmě vybíráme nejkvalitnější hydroizolační materiály, díky kterým Vaše střecha nepustí dál ani kapičku vody a které zajistí dlouhodobou funkčnost stavby. Pro hydroizolaci plochých střech používáme jednak asfaltové pásy, jednak PVC folie. Výhodou obou materiálů je jejich dobrá přilnavost k podkladu, takže nedávají šanci vzniku trhlin, který by mohl vést k pronikání vody. Izolaci plochých střech provádíme u všech typů objektů a na výběr máme širokou škálu barevných variant.

Kromě izolace plochých střech proti vlhkosti zajišťujeme také montáž tepelné izolace. Pro tu používáme minerální vatu, polystyren nebo PUR pěny.

Tesařské práce

S dřevem pracujeme ve firmě Kamila Provazníka už celou řadu let a umíme tak využívat ty nejlepší vlastnosti tohoto stavebního materiálu. V oblasti tesařských prací se věnujeme především dodávkám a montážím střešních krovů. Dřevěné krovy všech typů, tvarů a půdorysů také opravujeme a renovujeme, abychom o další léta prodloužili životnost Vaší střechy. Nabízíme také stavbu drobných dřevěných objektů, jako jsou pergoly a altány.

Pokrývačské práce

Chystáte-li se stavět nebo rekonstruovat střechu, volba střešní krytiny je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která budete v rámci toho muset udělat. Zvolíte si betonovou nebo keramickou tašku, asfaltové šindele, plechovou krytinu, nebo úplně jinou krytinu? Pokud se nedokážete rozhodnout, naši experti Vám pomůžou a umožní Vám vybrat takovou krytinu, která Vás účinně ochrání proti všem povětrnostním vlivům, dlouho vydrží a bude vyhovovat Vašim estetickým preferencím.

Klempířské práce

Kromě krovů a střešní krytiny umíme skvěle pracovat i s klempířskými prvky, bez nichž by žádná střecha nefungovala jako celek. Dodáváme a montujeme žlaby, svody, okapy, parapety nebo dekorativní klempířské prvky.